Dołącz do naszego zespołu

Napisz do nas i dołącz!
Zajmujemy się konsolidacją rynku pośrednictwa w celu stworzenia realnej siły i rzeczywistego partnerstwa w relacjach z instytucjami finansowymi.
Zapewniamy autonomię naszych Partnerów i jasne zasady współpracy.

Dlaczego warto?


„Expectum stawia na produkty dedykowane, stworzone na wyłączność tylko dla naszych Partnerów. W ten sposób tworzymy skuteczne narzędzia sprzedażowe, wyróżniające najlepszych agentów w branży”.

odpowiada Dyrektor Sprzedaży Marcin Śliwiński. W przypadku innych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: marcin.sliwinski@expectum.pl

Autorskie Produkty

Produkty dedykowane na wyłączność dla naszych przedstawicieli tworzyliśmy wsłuchując się w potrzeby Klientów. Ustawiając parametry składek, zakresów i dostępności nie kierowaliśmy się statystyką czy też wizją wielkich koncernów, tylko prawdziwymi potrzebami ludzi.

Intuicyjny system Expect

Nasz system to zestaw narzędzi informatycznych dedykowanych dla branży doradztwa finansowego pomocnych przede wszystkim w obsłudze klienta, organizacji czasu, rozliczeniach prowizyjnych i budowaniu zespołu Expectum.

Wiedza i doświadczenie

Nasz zespół to mieszanka pasji, wiedzy i ogromnego, zdobytego przez lata doświadczenia. Chętnie dzielimy się tym, co udało nam się wypracować. Chcemy, aby nasi doradcy uchodzili za ekspertów w swojej branży.

„Oferta Expectum pozwoliła mi na zbudowanie bazy Klientów lojalnych. Dzięki pomocy specjalistów Expectum, moi Klienci widzą we mnie doradcę, który ma do zaoferowania coś więcej oprócz taniego OC”

– Partner Expectum z Poznania

„Po 10 latach pracy w ubezpieczeniach byłem przekonany, że nie można wymyślić już niczego nowego. Okazało się, że Expectum to firma, która ma w ofercie same nowe i niespotykane dotąd produkty”

– Partner Expectum z Kalisza

„W moim mieście agencje ubezpieczeniowe wyrastały jak grzyby po deszczu. Dzięki produktom Expectum mogę spać spokojnie, bo i tak moja konkurencja nie ma w ofercie tego co ja”

– Partner Expectum z Włocławka